pilotni_vycvik_header

ŘÍZENÉ LETY VFR

Řízené lety VFR – teoretický a praktický kurz zaměřený na létání v řízeném prostoru a na řízená (velká mezinárodní) letiště.  Kurz je určen pro držitele licence pilot UL. Naučíte se jak provést celý řízený let, od předletové přípravy,  až po vystoupení z letadla. Naučíme vás správně a efektivně komunikovat s jednotlivými složkami řízení letového provozu. Veškerou komunikaci si můžete osvojit také v angličtině. Letecký výcvik probíhá podle osnovy UL3. Skládá se z teoretické a praktické části výuky a závěrečného přezkoušení.

Teoretická část

Teoretická část výuky s rozsahem 4 hodin zahrnuje:

Praktická část

Praktická část kurzu zahrnuje minimálně 4 letové hodiny.

GALERIE

K výcviku řízené lety VFR a k letům do zahraničí využíváme ULL FM250 Vampire II. Letoun je pro tyto účely vybaven odpovídačem s módem S, navigací se zobrazením okolního provozu a hydraulicky stavitelnou vrtulí.

CENA VÝCVIKU

Cena výcviku je 12 499 Kč včetně DPH 21%. Tato částka zahrnuje 4 letové hodiny dle osnovy (včetně závěrečného přezkoušení), dále pak výuku teorie, instruktora, poplatek za využívání letiště LKJA a konzultace k výcviku. Cena nezahrnuje přistávací poplatky na cizích letištích.

pilotni_vycvik_footer