pronajem_letadel_header

Vlastníte pilotní průkaz a chcete si půjčit letadlo? Využijte možnosti pronájmu ultralehkých letadel v naší letecké škole. Naše letadla jsou pravidelně servisována a jsou ve výborném technickém stavu. V současné době provozujeme tyto moderní UL letadla Atec Zephyr a FM250 Vampire II.

CHTĚL BYCH SE PROLETĚT!!!

Atec Zephyr

OK-DUA 05​

Atec Zephyr je populární a snadno ovladatelné dvoumístné ultralehké letadlo. Elegantní aerodynamický tvar společně s kvalitním zpracováním zajišťují skvělé letové vlastnosti. Prostorná kabina s vytápěním poskytuje výborný komfort i výhled. Atec Zephyr je velmi oblíbený v pilotních školách ale využívá se i k soukromým letům a pro vlekání větroňů.

zephyr

GALERIE

Náš letoun je vybaven všemi dostupným modifikacemi a nadstandardním  vybavením ke kterému patří: navigace se zobrazením okolního provozu, nezávislé větrání a topení, sluchátka David Clark. Vše si můžete prohlédnout v galerii.

Technické specifikace

Technická data

Výkony

FM250 Vampire II

OK-YUL 02

FM250 Vampire II je jedním z nejlehčích letadel v této konfiguraci na trhu a splňuje požadavky nové kategorie na 600 kg MTOW. Posádce nabízí komfortní, elegantní design, který je ruku v ruce s vynikajícími letovými vlastnostmi a snadnou ovladatelností. FM250 Vampire je perfektní volbou pro sportovní i rekreační létání a pilotní výcvik

3d-fm250-vampire

GALERIE

V galerii si můžete prohlédnou  nadstandardní vybavení letounu ke kterému patří:

Technické specifikace

Technická data

Výkony

Cena pronájmu

Platíte pouze dobu od vzletu do přistání (letová hodina). Počítá se přesný čas v  minutách. Při předplacení balíčku 10 hodin sleva 10%. Ceny jsou uvedeny jako konečné včetně DPH.

Co k pronájmu ultralightu potřebujete?

Pro zapůjčení letadla je nutný platný pilotní průkaz s kvalifikací ULL(A) a přeškolení na daný typ. Potřebujete také platnou zdravotní prohlídku a průkaz radiotelefonisty.

Pokud si chcete rezervovat letoun ještě teď, kontaktujte nás, nebo použijte připravený rezervační systém.

pronajem_letadel_footer