pronajem_letadel_header

Vlastníte pilotní průkaz a chcete si půjčit letadlo? Využijte možnosti pronájmu ultralehkých letadel v naší letecké škole. Naše letadla jsou pravidelně servisována a jsou ve výborném technickém stavu. V současné době provozujeme tyto moderní UL letadla Atec Zephyr a FM250 Vampire II.

CHTĚL BYCH SE PROLETĚT!!!

Atec Zephyr

OK-DUA 05​

Atec Zephyr je populární a snadno ovladatelné dvoumístné ultralehké letadlo. Elegantní aerodynamický tvar společně s kvalitním zpracováním zajišťují skvělé letové vlastnosti. Prostorná kabina s vytápěním poskytuje výborný komfort i výhled. Atec Zephyr je velmi oblíbený v pilotních školách ale využívá se i k soukromým letům a pro vlekání větroňů.

zephyr

GALERIE

Náš letoun je vybaven nejnovějšími dostupným modifikacemi, které ještě více umocní krásný požitek z letu. Prohlédněte si galerii.

Technické specifikace

Technická data

Výkony

Cena pronájmu

Cena pronájmu je 1550Kč/hod. V případech, kdy je instruktor společnosti na palubě letounu (kondiční, výcvikové a přezkušovací lety) je cena stanovena na 1950Kč/hod. Počítá se přesný čas v letových minutách. Ceny jsou uvedeny jako konečné včetně DPH.

Co k pronájmu ultralightu potřebujete?

Pro zapůjčení letadla je nutný platný pilotní průkaz s kvalifikací ULL(A) a přeškolení na daný typ. Potřebujete také platnou zdravotní prohlídku a průkaz radiotelefonisty.

Pokud si chcete rezervovat letoun ještě teď, kontaktujte nás, nebo použijte připravený rezervační systém.

pronajem_letadel_footer